تیم ما

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز  البرز سرویس 

ما در البرز سرویس به عنوان  نمایندگی مجاز خدمات و تعمیرات انواع اجاق گاز آماده ارائه خدمات  تعمیرات به شما عزیزان در تمام نقاط کرج  هستیم.

 به عنوان نمایندگی مجاز و خدمات پس از فروش اجاق گاز بعضی از برندهای ایرانی و ایتالیایی و آمریکایی در کرج با پشتیبانی شبانه روزی و 24 ساعته سعی داریم که خدمات با کیفیتی را ارائه دهیم

 بدین منظور البرز سرویس برای ارائه بهترین خدمات تعمیرات اجاق گاز، کادرفنی ماهر و با تجربه ای انتخاب نموده ایم تا بتوانیم پاسخگوی نیاز های مشتریان عزیزمان باشیم.

توضیح اینکه اگر مدت گارانتی اجاق گاز شما به پایان نرسیده حتما به نمایندگی اجاق گاز خود مراجعه کنید ، در غیر اینصورت البرز سرویس در کمتر از 24 ساعت تعمیرات اجاق گاز شما را به پایان خواهد رساند.

البرز سرویس با برخورداری از پرسنل متخصص و مجرب آماده ارائه خدمات در اسرع وقت به مشتریان عزیز و محترم خواهد بود

تعویض و تامین قطعات یدکی اجاق گاز شما توسط نمایندگی مجاز خدمات و تعمیرات اجاق گاز

تعویض قطعات یدکی اجاق گاز معیوب توسط نمایندگی مجاز خدمات با قطعات جدید سالم موجود در البرز سرویس کرج
ما در البرز سرویس به عنوان تامین کننده تمامی قطعات اورجینال اجاق گازهای تکنو گاز و آریستون و لاجرمانیا و فلیم و لوفرا , البا ,  فریجیدر , وستینگهاووس , البرز و مکس و غیره می باشیم

تمامی خدمات و سرویس اجاق گاز های شما در منزل شما انجام میشود و نیازی به انقال دستگاه شما نیست.

شرکت البرز سرویس جهت فعالیت دارای مجوز از اتحادیه مربوطه میباشد و کلیه فعالیت های این شرکت تحت قوانین آن اتحادیه محترم میباشد

گستره خدماتی ما

اهداف البرز سرویس

مجموعه البرز سرویس بر مبنای سه هدف اصلی شکل گرفته است. هدف ما از ورود به عرصه اینترنتی، افزایش سرعت و کیفیت در خدمات رسانی، سهولت و در دسترس بودن عموم افراد و همچنین به روز رسانی اطلاعات و تکنولوزی های جدید می باشد.
نحوه دسترسی به ما

شما می توانید از هر نقطه ازشهر کرج با ورود به سایت به یکی از دو روش زیر اقدام به درخواست کارشناس و تکنسین های البرز سرویس نمایید.

1- با استفاده از شماره های تماس ثبت شده در سایت  

2- استفاده از فرم ثبت سفارشات

تصویرِ کارشناسان متعهد
دریافت خدمات

کارشناسان متعهد

دریافت خدمات از نمایندگی اجاق گاز سبب صرفه جویی در زمان و هزینه خواهد شد. زیرا دیگر نیاز به حمل اجاق گاز تا محل تعمیرگاه و دریافت خدمات وجود نخواهد داشت. برای تعمیر اجاق گاز کافی است تا با نمایندگی اجاق گاز تماس حاصل کنید. تا کارشناسان فنی در اسرع وقت در محل مورد نظر حاضر شوند.

تصویرِ خدمات پس از فروش
تعمیرکار

خدمات پس از فروش

ما در البرز سرویس فعالیت خود را در حدود 10 سال پیش به‌عنوان ن خدمات پس از فروش اجاق گاز به‌صورت کاملاً رسمی و تخصصی زیر نظر سازمان‌های نظارتی آغاز کردیم که به دلیل لطف مشتریان نسبت به خود و ارائه خدمات قابل‌قبول به ایشان و سال‌ ها سابقه کاری موفق , توانسته ایم فعالیت خود را به نحوه چشم‌گیری گسترش دهیم.

تصویرِ مناطق تحت پوشش ما کرج
نمایندگی کرج

مناطق تحت پوشش ما کرج

عظیمیه , گوهردشت , جهانشهر , مهرشهر , طالقانی , باغستان , اشتراکی , محمد شهر و غیره

تصویرِ نمایندگی البرز سرویس
امور مشتریان

نمایندگی البرز سرویس

مجموعه ما دارای نمایندگی و تعمیرگاه مجاز بیش از 50 برند داخلی و خارجی از جمله : تکنو گاز , لاجرمانیا , لوفرا , آریستون , فریجیدر , وستینگهاووس ,فلیم , فلومی , مورانو ,آاگ , بوش , رزگاز و غیره می باشد.

تصویرِ بیشترین قدمت
تاریخچه

بیشترین قدمت

البرز سرویس با بیش از ده سال تجربه و دارای سرویسکاران دوره دیده جزء قدیمی ترین های شهر کرج در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایت مندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

تصویرِ سرویسکاران با تجربه
تکنسین

سرویسکاران با تجربه

البرز سرویس دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و با تحصیلات مربوطه می باشد. در نظر داشته باشید با یک بار بازدید و رفع عیب دیگر نیاز به تعمیرات مجدد نمی باشد ، چونکه برای هر برند تکنسین مربوط به خود حضور پیدا میکند.